Makine Taşıma | Kiralık Forklift Bursa

Makine Taşıma

Makine Taşıma

Makine taşıma; kazık sürücüleri, ekskavatörler ve vinçlerin taşınması işlemidir. Büyük ve ağır makineler için özel makine araçları gerekmektedir. Yatay makine nakliyesinde uzunluk, yükseklik ve ağırlık kombinasyonu çok önemlidir. Kiralık Forklift Bursa olarak makinelerinizi verimli bir şekilde taşımak için özel araç filosuna sahibiz ve karşılıklı  güven ilkesi ile çalışıyoruz. Firma araçlarımız sürücünün kendi başına yükleme ve boşaltma yapmasını sağlayan olanak sağlayacak şekilde donatılmıştır. 

Araçlarımızda ağır makinelerin taşınabilmesi için çok çeşitli ve kaldırma kapasitesine sahip özellikler bulunmaktadır. Makineleriniz sizler için olduğu kadar bizler için de aynı oranda değerlidir.

Kiralık Forklift Bursa olarak makine taşıma işlemlerinizi hızlı, ekonomik ve güvenli bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Makinelerinizi araçlarımıza özenle yerleştiriyor ve bağlayarak sabitliyoruz. Makine taşımacılığı sırasında değerli çalışanlarımızın güvenliğini sağlamak için de gereken tüm özeni gösteriyoruz. Sertifikalı operatörlerimiz gerekli bilgi ve deneyime sahip olup, bu sayede değerli makinelerinizin emin ellerde olduğundan emin olabilirsiniz. 

Endüstriyel yer değiştirmeler ve makine taşıma işlemlerini, firma yetkililerimiz tarafından makinelerinizin mevcut konumlarından alınıp yeni yerlerine yerleştirilmesine kadar takip edilmektedir. Makine transferlerini desteklemek için, tam donanımlı malzeme araçlarımız, 2,5 - 7 tonluk forkliftlerimiz ve çok çeşitli aletlerimiz bulunmaktadır.

Firmamız küçük fabrika tesislerinden elektrik santrali kurulumlarına kadar tüm büyük veya ağır ekipmanlarınızı taşıyacak teknolojiye sahiptir. 

Kiralık Forklift Bursa olarak fabrika taşımacılığı, tesis çıkarma, enerji santrali tesisleri ve baskı fabrikaları üzerinde çalışmaktayız ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermekteyiz. 

Tüm makine taşıma ihtiyaçlarınız için firmamızla iletişime geçebilir, danışma ve detaylı bilgi alma talebinde bulunabilirsiniz.

Bültenimize kaydolun..