Forkliftle Makine Taşıma | Kiralık Forklift Bursa

Forkliftle Makine Taşıma

Forkliftle Makine Taşıma

Forkliftle makine taşıma işlemi büyük ve ağır makinelerin transferleri için kullanılmaktadır. Ağır sanayi makinelerinin taşınması için özel makine araçları gerekmektedir. 

Endüstriyel iş makinelerinin taşınması sırasında; uzunluk, yükseklik ve ağırlık kombinasyonu büyük önem taşımaktadır. Kiralık Forklift Bursa olarak makinelerinizi verimli bir şekilde taşımak için özel bir araç filomuz bulunmaktadır. Kaliteli ve güvenilir hizmeti uygun fiyatlarla müşterimize sunarak her zaman müşterilerimizin hayatını kolaylaştırabilmeyi hedefliyoruz. 

Kiralık Forklift Bursa olarak araçlarımız operatörlerinin tek başına yükleme ve boşaltma yapmasına imkan sağlayacak şekilde donatılmıştır. 

Araçlarımızda ağır makinelerin taşınabilmesi için birçok fonksiyon yer almaktadır. Makineleriniz bizler için de çok değerlidir ve gönül rahatlığıyla firmamıza emanet edebilirsiniz. 

Kiralık Forklift Bursa olarak makine taşıma işlemlerinizi en kısa sürede, düşük ücretlerle ve güvenilir bir şekilde yapmaktayız. Makinelerinizi forkliflerimiz aracılığıyla özenle taşıyor ve yeni adreslerine ulaştırıyoruz. Bu sırada çalışanlarımızın güvenliğini sağlamak için de gereken tüm hassasiyeti gösteriyoruz. Sertifikalı operatörlerimiz gereken tüm bilgi ve deneyime sahiptir ve bu sayede makineleriniz transferleri süresince güvende olacaktır.

Endüstriyel makine taşıma işlemlerinizde firma yetkililerimiz makinelerinizi mevcut adreslerinden alıp yeni yerlerine yerleştirilme aşamasına kadar özenle izlemektedir. Makine transferlerini desteklemek için, tam donanımlı malzeme araçlarımız, 2,5 - 7 tonluk forkliftlerimiz ve çok çeşitli aletlerimiz bulunmaktadır.

Firmamız küçük fabrika tesislerinden elektrik santrali kurulumlarına kadar tüm büyük veya ağır ekipmanlarınızı taşıyacak teknolojiye sahiptir. 

Kiralık Forklift Bursa olarak forkliftle makine taşıma ihtiyaçlarınızda tam donanımla yanınızdayız.  

Tüm forkliftle makine taşıma ihtiyaçlarınız için firmamızla iletişime geçebilir, danışma ve detaylı bilgi alma talebinde bulunabilirsiniz.

Bültenimize kaydolun..