Hakkımızda | Kiralık Forklift Bursa

Biz Kimiz?

Hakkımızda

Kiralık Forklift sektörüne 20 yılı aşkın süredir hizmet vermekte olan Kiralık Forklift Bursa, edinmiş olduğu tecrübeler ışığında sizlere güvenilir ve kaliteli hizmet sunmayı hedeflemektedir. İş ortağımız https://www.cekicibursa.com.tr/ sizlere daha hızlı ve geniş hizmet ağımız ile yanınzdayız.

Kurulduğu günden bu güne müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız, hem müşterilerini hem de çalışanlarını her zaman iş ortakları olarak görmektedir. 
Kiralık Forklift sektöründe uzun yıllardır sektöre öncülük eden ve köklü firmalar arasındaki yerini çoktan almış olan Kiralık Forklift Bursa, şirketlerin ağır iş kollarına çeşitli hizmetler sunmaktadır. 

Yenilikçi bakış açısı ve sektördeki teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor olmasının getirdiği avantaj ile müşterilerine uzun vadeli hizmetler sunmayı ilke edinmiştir.

Kiralık Forklift Bursa olarak hizmetlerimiz arasında Forkliftle yük indirme, tır boşaltma, makine taşıma ve operatörlü kiralık forklift temin etme gibi işlemler yer almaktadır. Ayrıca kiralık eklemli platform, kiralık makaslı ve kiralık elektrikli istif makineleri ihtiyaçlarınızda her zaman destekçiniz olmak için var gücümüzle çalışmaktayız.

Kiralık Forklift Bursa, geniş ürün yelpazesi ve uzman kadrosu ile yaptığı özverili çalışmaları ile sektörde lider konuma yükselmeyi başarmıştır.

Bültenimize kaydolun..