Kiralık Eklemli Platform | Kiralık Forklift Bursa

Kiralık Eklemli Platform

Kiralık Eklemli Platform

Eklemli platformlar genellikle gemi inşaası, gemi onarım ve bakım yerleri, elektrik santralleri, haberleşme, peyzaj alanları, inşaat mühendisliği, meydan ve stadyum giydirmeleri, liman, havalimanı, fabrika ve madenler tarafından kullanılmaktadır. 

Eklemli platformlar, bomlu operasyon ve büyük oranda yük alabilme kapasitesi nedeniyle geniş ve ağır yükleri taşımada oldukça başarılıdır. Son teknoloji tasarımları sayesinde üst düzey güvenirlilik ve fonksiyonaliteye sahiptir.  Akülü elektrikli motor, platfom ile full oransal kontrol içeren kumanda sistemi ile mükemmel bir çalışma sistemine sahip olan eklemi platformlar, 1.50 cm lik makine genişliği sayesinde ve düşük yarıçaplı dönme sistemi sayesinde en dar alanlarda bile kolayca işini yapabilmektedir. 

Eklemli platformlar her türlü iç alanlarda ve dış alanlarda zahmetsiz olarak kullanabilmektedir. Ayrıca aşırı yük kontrolü sayesinde kullanıcılarına daha güvenli çalışma imkânı sunmaktadır.

Kiralık Forklift Bursa olarak müşterilerimizin gereksinimlerini ve isteklerini anlamak, zamanında ve doğru bir şekilde karşılamak için üzerimize düşen bütün sorumluluğu yerine getirmekteyiz. 

Eklemli platformlar, kaldırma sistemleri arasında en çok kullanılan araçlardır. Diğer büyük platformlara göre daha kullanışlı ve hareket kabiliyeti daha yüksek olması nedeniyle sıklıkla tercih edilmektedirler. 

Eklemli platformlarda 300 kiloya kadar yük taşıma kabiliyeti ve taşıma haznesi bulunmaktadır. 12 – 48 metreye kadar yükselme imkanları vardır. Şasili, dizel ve akülü çeşitleri yer almaktadır. Bu araçların yatay hareket kabiliyetleri ise 4-21 metre civarındadır. Acil durum butonları bulunmakta olup, ağırlık sabitleme ve emniyet kilidi sistemleri ile donatıldıkları için son derece emniyetlidirler. Ayrıca hidrolik tekerleklerinin varlığı ile yüksek manevra yeteneğine sahiptirler.

Eklemli platformlarda dizel olarak tercih edebileceğiniz sistemler olduğu gibi 48V DC enerjili de sistemler mevcuttur. Bu araçlar çok geniş olmayan alanlardan ve ortalama kapılardan geçebilme kabiliyetine sahiptirler.

Eklemli platformlar yüksek yapılarda görev yapan önemli araçlardır. Çalışanların erişemeyeceği alanlara bu platformlar aracılığı ile rahatlıkla ulaşım  sağlanabilmektedir. İş sağlığı ve güvenliği yönetmelikleri gereği bu platformların kullanılması zorunlu tutularak sektörde önemli adımlar atılmıştır.

Eklemli platformları aylık kiralayabileceğiniz gibi günlük ve hatta saatlik olarak ta kiralayabilirsiniz. Bu kiralama çeşitlerinden birini yaptığınız işin niteliğine göre seçebilirsiniz. Ayrıca uygun kiralama yönteminin seçilmesiyle maliyetlerinizi düşürmeniz de mümkün olmaktadır. 

Kiralık Forklift Bursa firmamız kiralık eklemli platform konusundaki tüm gereksinimlerinizi bir bütün olarak dikkate almakta ve hizmet kalitesini her geçen gün arttırmaktadır. Sektörü yakından takip eden firmamız, son teknolojiye sahip eklemli platformlar ile yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesi benimsemektedir. 

Bültenimize kaydolun..