Kiralık Makaslı | Kiralık Forklift Bursa

Kiralık Makaslı

Kiralık Makaslı

Makaslı platformlar, erişilmesi yüksek olan yerlere ulaşabilmek için kullanılan iş makineleridir. Olduğu yerden yukarı doğru yükselir ve erişilmesi güç olan yerlere kolayca ulaşım sağlar. Makaslı platformlar oldukça sağlamdır ve bu nedenle iş güvenliği bakımından da yüksek verimlilik sağlamaktadır. Bu platformlar birçok farklı sektörde kullanılmaktadır. Özellikle binaların dış cephelerinde tadilat, temizlik çalışmalarında ve fabrikalarda depoların yüksek yerlerine ürün transferlerinde sıklıkla kullandığı görülmektedir. 

Makaslı platform modelleri kullanım alanlarına göre değişiklik göstermekte olup bina içi ve bina dışı kullanım için kendi aralarında ayrılmaktadırlar. Bina içinde kullanılan platformlar genellikle akülü olmaktadır. Bina içerisinde oluşacak olan ses düzeyini orta seviyeye çekmek için tercih edilmektedirler. Bu makinelerin özeliği sessiz çalışması ve daha kullanışlı olmasıdır. Bina dışı kullanımında ise daha farklı bir sistem bulunmaktadır. Zorlu coğrafi koşullara sahip alanlarda çalışmalar yapılacaksa bu durumda makaslı platformların dizel motor ile çalışanı kullanılır. Dizel motor olan makaslı platformlar, akülü olanlara oranla daha gürültülü çalışmakta ancak yüksek yerlere erişimi nedeniyle daha sık tercih edilmektedir.

Makaslı platformların ölçüleri, türlerine bağlı olarak değişmektedir. Bu platformlar ortalama 3 - 16 metre civarında yüksekliğe erişebilmektedirler. 

Makaslı platformların en büyük avantajlarından biri olumsuz hava koşullarında da çalışmasında ve alınan verimde herhangi bir düşüş yaşanmamasıdır. Makaslı platformların birden fazla avantajı bulunmaktadır. Aynı anda birden fazla kişinin çalışması gereken işlerde bu platformlar tek başına işi kotarabilme gücüne sahiptirler. Böylece zamandan tasarruf sağlanabilmektedir. 

Makaslı platformların bakımı basittir. Uzun ve detaylı bir bakım sürecine ihtiyaçları yoktur. Periyodik bakım zamanları vardır ve kolaylıkla bakımı yapılabilmektedir.

İhtiyacınızın durumuna göre eğer makaslı platform satın almak istemiyorsanız kiralama da gerçekleştirebilirsiniz. Kiralık Forklift Bursa olarak uzun yıllara dayanan tecrübelerimiz ile sizlere destek olmaktan mutluluk duyuyoruz. 

Makaslı platform çeşitlerimizi incelemek için web sitemizi gezebilir ya da bizlere telefon numaralarımızdan her zaman gönül rahatlığıyla ulaşabilirsiniz.

Bültenimize kaydolun..