Kiralık Manlift | Kiralık Forklift Bursa

Kiralık Manlift

Kiralık Manlift

Manlift yada Menlift olarak söylenen makaslı platform, yüksek noktalara eşyalı personel ulaştırmak için kullanılan bir iş makinesidir. Eklemli Platform, Dikey Platform, Teleskopik Platform, Örümcek Platform gibi personel yükselticilerdir. 

Bu makineler personel yükseltme gerekliliğinde sıklıkla tercih edilmektedirler. Özellikle inşaatlarda, binaların dış cephe boyamalarında, tavan tamiratı, malzemeli personel yükseltme gibi işlemlerde işletmeleri iskele kurma zahmetinden kurtarmaktadır. Manliftler personel yükseltmede ihtiyaçlarında en güvenli sistemdir. 

Manliftler en çok büyük projelerin boya ve inşaat sektörlerinde kullanılmaktadır. Kendi çevresinde korunaklı bir alana sahiptir ve personel güvenlik kemeri bağlanarak güvenli bir şekilde yükseltilmektedir. Personelin koruma demirleriyle çevrili olan manlift platformundan düşme ihtimaline karşılık ulaşması hedeflenen alanla orantılı olarak emniyet kemeri de bağlanmaktadır. Kiralık Forklift Bursa olarak deneyimli çalışanlarımız personelleriniz için gereken önlemleri almanızı sağlayarak bilgilendirme yapmaktadır. 

Manliftlerin temel olarak üç çeşidi bulunmaktadır. Bunlar makaslı, eklemli ve örümcek olarak belirtilebilir. Akülü, Dizel olarak alt grupları da olan Manliftler birçok projede ve işte şartlara ve koşullara göre kullanılmakta ve personellerin 5 - 48 metre arası yüksekliklerde güvenli bir şekilde çalışmalarına olanak sağlamaktadır.

Manlift satın almak bir firma için oldukça maliyetlidir. Çünkü operatör tahsisini de zorunlu kılmaktadır. Ayrıca bakım ve yedek parça gibi masraflarını da gözönünde bulundurmak gerekmektedir. Bu nedenlerle bir işyeri manlift ihtiyacı doğduğunda satın almak yerine kiralamayı tercih ederek satın alma ve diğer masrafların getireceği yükten kurtulmaktadır..

Kiralık Forklift Bursa olarak ihtiyacınıza uygun kiralık manlift temini sağlıyor ve uygun fiyatlarla kaliteli hizmeti birleştirme ilkesi ile çalışıyoruz. Firmamızla günün her saatinde iletişime geçerek destek alabilir, operatörü ile birlikte manlift kiralayabilirsiniz.

Bültenimize kaydolun..